Nejlepší RC Drift Auta Na Dálkové Ovládání V Roce 2023

admin

Updated on:

RC drift car

RC Drift Auta Na Dálkové Ovládání V Roce 2023

RC drift auto

RC driftování je zábavná oblast ve světě RC aut. Ale RC driftování je ve skutečnosti docela těžké.. Ale máte štěstí, protože na trhu je mnoho skvělých RC drift aut pro začátečníky , které vás mohou seznámit s RC driftováním, aniž by vás to stálo příliš mnoho. Chvíli mi trvalo, než jsem si osvojil driftování RC aut, ale opravdu mě baví vytahovat svá menší RC driftová auta na kluzké podlaze garáže. Driftování v garáži je skvělý způsob, jak zabavit děti, když venku prší nebo je špatné počasí. V tomto příspěvku se podíváme na sport RC drifting a podíváme se na začínající RC drift auta, která nezruinují váš rozpočet.

Průvodce Pro RC Drift Auta Pro Začátečníky

RC drift auta se hodně liší od basherů nebo monster trucků. RC driftová auta sedí nízko u země a mají hladké driftovací pneumatiky, které jsou vyrobeny tak, aby se vytočily a uvolnily.

Když řídíte RC auta, chcete, aby se zadní část vašeho auta snadno vysouvala, abyste mohli driftovat v zatáčkách. Osobně mě hodně baví driftovat kolem plechovky nebo kbelíku s barvou v garáži.

Co Hledat V RC Driftovacích Autech Pro Začátečníky

Začátečnická RC drift auta by měla být:

 • Za rozumnou cenu
 • Včetně baterie a nabíječky (vždy dvakrát zkontrolujte)
 • Zahrnuje vysílač
 • Připravené k rozbalení (plně sestavené)

Vyberte Si Cenově Dostupný Model Pro Své První RC Drift Auto

Pokud kupujete své první RC driftové auto, hledejte auto do 5 000kč. RC driftování je spousta zábavy, ale nemusí být pro vás a nechci, abyste vyhodili hromadu peněz na auto, které nakonec prodáte na Facebooku. Hledejte tedy RC driftové auto pro začátečníky, které je cenově dostupné, ale není totální brak.

Vyberte Si Mezi Pohonem Zadních Kol Nebo Pohonem Čtyř Kol

Můžete si pořídit buď zadní náhon nebo RC drift autíčko s náhonem na čtyři kola . O tom, který pohon je lepší, se vedou dlouholeté debaty. Ale mnoho aut má pohon všech čtyř kol. Musíte se tedy rozhodnout, zda chcete auto s pohonem zadních nebo čtyř kol.

Myslím, že s driftovacími RC auty s pohonem všech čtyř kol se snáze driftují na drsnějším betonovém povrchu, protože mají o něco větší výkon. Přidaná trakce pohonu všech čtyř kol pomáhá vozu udržet sílu v zatáčkách na drsnějším povrchu. Na velmi kluzkých površích budete muset při driftování ovládat plyn, protože všechna čtyři kola se otáčejí navíc.

Namísto Sad Najděte Hotové Modely

Mnoho RC driftových aut na trhu jsou stavebnice, ve kterých musíte získat všechny díly a složit je sami. Navrhuji pořídit auto, které je “připravené k provozu” nebo předem smontované.

Nezapomeňte znovu zkontrolovat, zda je vybraný vůz vybaven baterií a nabíječkou. Některá RC drift auta jsou dodávána s baterií a nabíječkou, ale mnoho ne.

Obecně řečeno, pokud je auto dražší, nebude dodáno s baterií a nabíječkou. Je to proto, že lidé s mnoha RC vozidly již mají dostatek baterií a vlastní digitální nabíječku.

Pokud máte zájem o sadu, máme příspěvek s podrobnostmi o různých kombinacích ESC a motorů pro RC drift auta.

Nejlepší RC Drift Auta Pro Začátečníky

V této sekci se podíváme na pár začínajících RC drift aut. prvním vozidlem na našem seznamu je RMICRO RS4 DRIFT RTR NISSAN SKYLINE GT-R – FAIL CREW – 1/18.

MICRO RS4 DRIFT RTR NISSAN SKYLINE GT-R – FAIL CREW – 1/18

Micro RS4 Drift byl vždy jedním z nejzábavnějších a nejakčnějších vozů HPI Racing a nyní je k dispozici. Toto je dokonalá kopie vozu Maxe Tvardovského  od jasně zeleného předního splitteru po obrovské zadní křídlo! Kompletně zabalený do zelené a hnědé maskovací masky v designu Ciay pokrytý lebkami, je to perfektní auto, které se bude prezentovat na trati!

Oficiálně licencovaná replika Nissanu Skyline GT-R Maxe Tvardovského

Micro Fail Crew Nissan Skyline GT-R je ideální pro drcení pneumatik uvnitř i vně, s vysoce výkonným motorem pohánějícím všechna čtyři kola a tlumiči cívky poskytující hladký výkon a vynikající ovládání. Tato sada Ready To Run Micro RS4 Drift obsahuje vysoce detailní a zmenšenou repliku karoserie Nissan Skyline R34 GT-R pro úžasný vzhled, ať jedete kdekoli! Po vybalení je vybaven pneumatikami z tvrdého plastu, takže je připraven na divokou driftovou akci na jakémkoli povrchu!

HPI Micro RS4 je poháněn motorem HPI o velikosti 180, elektronickou regulací rychlosti, trvalým řemenovým pohonem 4WD a voděodolným servořízením. Je připraven k driftování přímo z krabice, stejně jako Maxův Nissan Skyline GT-R v plné velikosti!

SNADNÉ ŘÍZENÍ!

Micro RS4 se velmi snadno ovládá a seznamuje se s ním – vše, co musíte udělat, je nainstalovat baterie, zapojit a zapnout rádio a auto. Je to tak snadné! Chcete-li řídit auto, jednoduše zvedněte ovladač levou rukou, vložte levý ukazováček do oblasti spouště a poté položte pravou ruku na volant – je to stejně přirozené jako řízení skutečného auta! Otáčejte kolečkem doleva a doprava a jemně zatáhněte za spoušť levým ukazováčkem, abyste se posunuli vpřed. Chcete-li auto zastavit, levým ukazováčkem jemně od sebe odtlačte – opětovným zatlačením zařadíte zpátečku. Zvyknout si na tuto snadnou operaci vám zabere jen pár sekund a během chvilky budete trhat chvějící se pohyby, stejně jako Max v soutěžích plné velikosti!

SNADNÉ ŘÍZENÍ KDEKOLIV

Díky systému řemenového pohonu 4WD a tvrdým pneumatikám se Micro RS4 Drift snadno driftuje na jakémkoli hladkém povrchu! Beton, krátký koberec a dokonce i asfalt nebo asfalt, to vše jsou ideální kluzné povrchy, které byly vyrobeny pro vaše auto – s Micro RS4 se budete cítit jako skutečný drifter!

SYSTÉM 4WD PRO SKVĚLÉ OVLÁDÁNÍ

Micro RS4 Drift je vybaven plynulým systémem 4WD, který vám poskytne nejlepší ovladatelnost, ať jedete kdekoli. Řemenový pohon běží po délce podvozku od zadní nápravy s přímým pohonem k přednímu diferenciálu pro efektivní a elegantní systém pohonu, který vám poskytne dokonalou přilnavost vpředu i vzadu!

REPLIKA KOL A PNEUMATIK

Tento vůz je vybaven replikami kol ve skutečném měřítku, sejmutými přímo z Maxova jedinečného Nissanu Skyline GT-R! Toto jsou přesné repliky kol použitých na plnohodnotném voze, dokonce až po úžasné dvoubarevné olivové a stříbrné! Díky tvrdé plastové směsi se pneumatiky velmi snadno klouzají a driftují na jakémkoli povrchu, uvnitř i venku! Stačí šlápnout na plyn a trhnout volantem a jste vedle!

Funkce:
Předem postavené závodní auto připravené k provozu v měřítku 1/18
Oficiálně licencovaná replika Nissanu Skyline GT-R Maxe Tvardovského
Jezdí stejně jako větší RC auto!
4WD pro maximální kontrolu a rychlost
Řemenový pohon pro efektivní přenos síly na přední kola
Nezávislé přední zavěšení s dvojitým lichoběžníkem
Vnitřní konzolové přední tlumiče s cívkou
Přední univerzální psí kosti
Přední a zadní diferenciál pro maximální účinnost hnacího ústrojí
Plně vybaveno kuličkovými ložisky pro maximální účinnost
Elektronická regulace otáček SCM-2S-WP pro úplnou kontrolu
2,4GHz rádiový systém pro příjem na velké vzdálenosti, nejsou potřeba žádné frekvenční krystaly
Motor o velikosti 180 pro vysoké rychlosti a rychlou akceleraci
6v 1200mAh baterie pro dlouhé jízdní doby a dostatek energie
AC nástěnná nabíječka pro větší pohodlí součástí balení
4 AA baterie jsou součástí vysílače
Specifikace:

Délka: 220 mm

Šířka: 105 mm

Rozvor kol: 140 mm

Průměr pneumatik: 36 mm

Pohon: Full time Belt 4WD

Potřebné k dokončení:

Nic! Vše, co potřebujete, je součástí balení.

Maverick Strada DC RTR Electric Drift Car 1:10

Elektrický model od firmy Maverick v měřítku 1:10 je vybaven klasickým stejnosměrným motorem MM-22 o velikosti 540. Konstrukce s bočnicemi poskytuje pevnost, kterou podporuje horní výztuha. Pro dosažení optimálního vyvážení je váha pohonného akumulátoru a motoru umístěna v centru šasi. Stálý převod je chráněn účinným krytem proti poškození prachem a kameny. Přední diferenciál je planetový a je umístěn v kuličkových ložiscích spolu s náboji kol a dalšími součástmi. Zadní náprava je pevná. Kola jsou nezávisle zavěšena na lichoběžníkových ramenech a odpružena olejovými tlumiči. Geometrie je nastavitelná pomocí spojovacích tyčí s levotočivým závitem. K ovládání slouží nová volantová RC souprava v pásmu 2,4 GHz.

maverick-strada-dc-4wd-rtr-1-10

RTR set obsahuje kompletně sestavený model s namontovaným motorem a regulátorem, volantovou RC soupravu 2,4 GHz, pohonný akumulátor NiMh 7,2 V 1800 mAh a síťový nabíječ.

Hlavní vlastnosti modelu:

 • 100% sestavený
 • Stejnosměrný motor o velikosti 540
 • Voděodolný obousměrný regulátor s brzdou
 • Volantová RC souprava 2,4 GHz s voděodolným přijímačem
 • Voděodolné silné servo
 • Planetový diferenciál
 • Olejové tlumiče
 • Kompletně osazen kuličkovými ložisky
 • Nastavitelná geometrie

Racing Turbo C64 DRIFT RC Car RTR 1:76

Poslední model který si dnes představíme, je Racing Turbo C64 DRIFT RC Car RTR 1:76 – první plně proporcionální dálkově ovládané auto velikosti prstu na světě. S touto novinkou lze ovládat vozidlo s neuvěřitelnou přesností a jemností díky novému patentovanému systému řízení potenciometrem, který je nejmenší svého druhu v hobby průmyslu s rádiovým ovládáním.

RC auto nabízí vynikající jízdní zážitek a spoustu zábavy s rychlostí a výkonem poskytovaným lithiovým akumulátorem. S měřítkem 1:76 a úžasným proporcionálním řízením a ovládáním plynu, které byste očekávali spíše u větších RC automobilů, můžete závodit s těmito RC vozy o velikosti prstu téměř kdekoli – doma, v kanceláři, v obchodním domě nebo na závodní dráze.

Racing Turbo C64 DRIFT RC Car RTR zelená metalíza 1:76

Díky rádiovému systému Turbo Racing 2.4GHz může až pět RC pilotů závodit současně. RC auto se nabíjí pomocí připojení USB-C a na jedno nabití můžete jezdit až 40 minut. To je dostatek času pro skvělou zábavu s přáteli a rodinou kdekoliv a kdykoliv.

Tento model obsahuje vestavěný gyroskop a kluzká kola pro jízdu v driftu. Model disponuje precizním proporcionálním řízením a pohonem zadních kol, což ho činí jedinečným v kategorii dálkově ovládaných aut.

Funkce:

 • 2WD proporcionální dálkově ovládané auto velikosti prstu
 • Dálkově ovládané auto velikosti prstu s pohonem zadních kol a plně proporcionálním řízením
 • Patentovaný design řízení potenciometrem – nejmenší řízení na světě
 • Vestavěný gyroskop a kluzká kola pro jízdu v driftu
 • Provoz vyžaduje velmi málo místa, lze jezdit téměř kdekoliv
 • Díky integrované miniaturní elektronické řídicí jednotce a pohonné jednotce má velmi precizní šasi nízké těžiště
 • Snadná instalace podvozku a karoserie bez použití šroubů
 • Kvalitní karoserie z tvrdého plastu
 • Sada obsahuje dvě nelakované karoserie pro realizaci vlastní představivosti
 • Přední a zadní světla
 • Neony
 • Vestavěný lithiový 75mAh akumulátor
 • Nabíjecí port USB– C, nabíjejte pomocí přenosných Power bank, notebooků, nabíječek telefonů apod.
 • až 40 min. výdrž baterie pro maximální zábavu a zážitek z jízdy
 • Sada obsahuje tříkanálový vysílač dálkového ovládání Turbo Racing P31
 • Turbo Racing P31 je rozkládací dálkový ovladač pro snadné skladování a přenášení
 • Vysílačová řada dálkových ovládání Turbo Racing pracuje na telemetrickém systému FHSS 2.4GHz

Technické specifikace:

 • Měřítko: 1:76
 • Hmotnost auta: 13g
 • Provozní vzdálenost: 30m
 • Doba jízdy: až 40 min.
 • Úhel řízení: 40°
 • Pohon: zadních kol
 • Proporcionální řízení a ovládání plynu
 • Velikost: 50x23x19mm
 • Typ baterie: LiPo 3.7V
 • Kapacita baterie: 75mAh
 • Nabíjení: USB–C (součástí balení)
 • Plné nabití: cca 30 min.
 • 2.4GHz 3-kanálový rádiový vysílač
 • Velikost vysílače: 137x162x68mm

Časté Dotazy Pro Začátečníky RC Drift Car

Dodávají Se RC Drift Auta S Baterií?

Pokud je drift RC auto, na které se díváte, levnější model, může být dodáván s baterií a nabíječkou. Vždy dvakrát zkontrolujte, co je v krabici, abyste zjistili, zda není nutné zakoupit baterii a nabíječku samostatně.

Jaký Typ Baterie Používají Začínající RC Drift Auta?

LiPo baterie jsou nejlepším typem baterií pro RC drift auta, ale levnější RC drift auta mohou být dodávána s NiMH baterií. Lipo baterie jsou preferovány, protože jsou lehčí, mají vyšší napětí a vydrží déle než NiMH baterie.

Co Potřebuji, Abych Mohl Začít Driftovat RC Auta?

Budete potřebovat RC driftovací auto s pohonem zadních kol, hladké driftovací pneumatiky, vysílač, baterii a nabíječku. K driftování potřebujete také hladký povrch. Hladký beton nebo vnitřní dlážděná podlaha jsou dobré povrchy pro začátečníky, na kterých se naučí driftovat.

Jaký Je Rozdíl Mezi Připravenými RC Drfit Auty A RC Driftovými Sadami?

RC driftovací auta připravená k rozjezdu se dodávají plně sestavená, vysílač je spárován s přijímačem a všechny potřebné díly jsou v krabici. Vše, co musíte udělat, je nabít baterii a začít jezdit. RC soupravy pro drift auta se nedodávají smontované a nemusí obsahovat všechny díly (jako motory, ESC, serva atd.), které potřebujete k uvedení vozu do provozu. Pokud jste začátečník a hledáte své první RC driftové auto, hledal bych model připravený k provozu.

Závěr Pro Začínající RC Drift Auta

RC drifting je rok od roku populárnější. Auta jsou vymodelována podle skutečných aut a vypadají opravdu skvěle. Driftovací tratě se objevují po celé zemi a mnoho místních skupin o víkendech závodí.

Pokud se tedy chystáte koupit své první RC driftové auto, ujistěte se, že políčko zaškrtává následující:

 • Je pohon zadních kol
 • Dodává se připravené k rozbalení
 • Má driftovací pneumatiky

Také se ujistěte, že je vůz dodáván s baterií a nabíječkou NEBO doporučuje baterii a nabíječku, která je kompatibilní. Poslední věc, kterou chcete udělat, je otevřít svůj zbrusu nový lesklý unášeč a pak počkat další týden, než bude baterie odeslána. Totální průšvih!

Zde se můžete podívat jak probíhá závod mezi RC drift auty

Napsat komentář