Kdy koupila KTM Husqvarnu?

admin

Když se rozhlédnete po trhu s motocykly a čtyřkolky, můžete vidět, že Husqvarna je jednou z největších a nejúspěšnějších značek. Od jejího založení v roce 1903 si získala pověst světového lídra v oboru.

V roce 2013 byla Husqvarna koupena Rakouskou společností KTM a toto spojení se ukázalo jako velmi výhodné. Přineslo obrovský růst prodejů a v roce 2017 KTM prodalo 36883 motocyklů Husqvarny. To je rekordní číslo pro firmu.

KTM byla dobrým kupcem pro Husqvarnu, protože KTM má silnou základnu v Evropě, zatímco Husqvarna má silnou základnu v USA. Toto spojení také přineslo silnou divizi off-roadů, která dokáže konkurovat největším hráčům na trhu.

Husqvarna má také silnou pozici v motokrosu. Její závodní tým je skládá z nejlepších jezdců a tým vyhrál světový šampionát MXGP v roce 2017. To přineslo Husqvarně ještě větší popularitu a zvýšilo prodeje jejích strojů.

Husqvarna je také jedním z prvních výrobců motocyklů, kteří začali vyvíjet elektrické motocykly. Jejich nové elektrické motocykly jsou konkurence schopné a mohou se měřit s nejlepšími na trhu.

Husqvarna se také účastní různých akcí a událostí. Například letos se Husqvarna účastnila Red Bull Day in the Dirt v Kalifornii, což je jedna z největších a nejzajímavějších motocyklových událostí v Severní Americe.

Husqvarna se také snaží být co nejvíce viditelná na sociálních sítích. Jejich oficiální stránky na Facebooku, Twitteru a Instagramu mají miliony fanoušků a účastníci se mohou zúčastnit diskusí o nejnovějších modelech, akcích a zajímavých novinkách.

Ať už jste začátečníkem nebo zkušeným motorkářem, Husqvarna je skvělou volbou. Je to jedna z nejúspěšnějších a nejvlivnějších značek na trhu. Vybírat můžete z širokého výběru motocyklů a čtyřkolek. KTM se postará o to, aby jste získali to nejlepší za své peníze. Takže neváhejte a pořiďte si svůj vysněný motocykl od Husqvarny!

Napsat komentář