Kde se vyrábí Moto Guzzi?

admin

Kde se vyrábí Moto Guzzi? Před sto lety, 15. března 1921, se na východním břehu Comského jezera narodila značka Moto Guzzi. Za jejím založením stáli Carlo Guzzi a Giorgio Parodi a od samého začátku věděli, že své motocykly budou vyrábět v italském městečku Mandello del Lario. Dodnes se na tom nic nezměnilo a Moto Guzzi stále vyrábí své motocykly v té samé továrně v Mandello del Lario.

Motocykly od Moto Guzzi dnes slaví 100-leté narozeniny a dokázaly si získat pozornost a obdiv milionů lidí po celém světě. Za tu dobu se Moto Guzzi stalo silnou značkou, která vytváří nejen krásné a stylové modely, ale také skvělé stroje, které jsou schopny překonat náročné tratě a ukázat svou výdrž a odolnost.

Vzhledem k tomu, že každý motocykl se od prvního dne vyrábí ve stejné továrně, má Moto Guzzi dlouhou historii a důležitou tradici. Továrna se neustále rozšiřuje a zlepšuje, ale základní vize se nezměnila.

V továrně Moto Guzzi v Mandello del Lario zaměstnává více než 500 lidí, z nichž většina pracovala už od jejího založení. Přítomnost více než 100letého know-how a místních zkušeností významně pomohla vyrábět ty nejkvalitnější motocykly na trhu.

Všichni zaměstnanci jsou odborníci na svém oboru a mají nejlepší znalosti a zkušenosti, co se týká výroby a designu. Každý motocykl je vyroben s láskou a od začátku do konce se zaměřuje na perfektní zážitek z jízdy.

Veškerá práce na výrobě motocyklů od Moto Guzzi je ruční. Proces se skládá z desítek kroků, které vyžadují preciznost, detailní pozornost a pečlivost. Každý motocykl je tak jedinečný a vyjímečný.

Moto Guzzi je nyní jedním z předních výrobců motocyklů na trhu a továrna v Mandello del Lario stále zůstává místem, kde se vyrábějí nejlepší motocykly. Ať už jedete na svém Moto Guzzi napříč Evropou, nebo se pouze díváte na jeho design, jedno je jisté – je to výjimečné dílo umění.

Napsat komentář