Kam na vylet vlakem do Nemecka?

admin

.

Kam na vylet vlakem do Nemecka? Je to jedna z otázek, kterou si každý rok klade stovky českých turistů. Pokud se chcete vydat do Německa, aniž byste utratili příliš mnoho peněz, vlakem je to nejlepší volba. Díky Českým drahám a německým dráhám DB je to dnes jednodušší než kdy jindy.

Příklady nejnižších cen vlakových jízdenek německých drah DB/ ČD z ČR do Německa (2018) jsou fascinující. Například za 673 Kč se můžete vydat z Prahy do Drážďan. Tato jízdenka vám poskytne neomezenou jízdu mezi těmito městy. A za 709 Kč se můžete vydat z Prahy do Norimberka. Ve většině případů je jízdenka platná pro jednoho cestujícího, takže můžete ušetřit více peněz, pokud se vydáte na výlet vlakem do Německa ve skupině.

Vlakem do Německa můžete dojet téměř kamkoli. Lákavá je například cesta do Berlína, Mnichova, Kolína nebo Hamburku. Kromě toho existují další místa, jako je Frankfurt, Norimberk, Lipsko, Drážďany nebo Lübeck. Díky Českým drahám a německým dráhám DB je možné získat neomezené jízdenky za velmi nízké ceny.

Kromě nízkých cen je jízda vlakem do Německa pohodlná a rychlá. Existují moderní vlaky s pohodlnými sedadly, které mohou jízdu zpříjemnit. Mezi národními městy to trvá pouhé dvě až tři hodiny, což je mnohem rychlejší než cesta autem. Dalším výhodou je, že můžete v klidu relaxovat, nebo si přečíst knihu, aniž byste se museli starat o řízení.

S cestováním vlakem do Německa jsou spojeny i jiné výhody. Například můžete zažít různé scenérie z okna a obdivovat krajinu, kterou projíždíte. Kromě toho je to způsob ekologického cestování, který nezatěžuje životní prostředí.

Díky svým nízkým cenám, pohodlí a rychlosti je cestování vlakem do Německa nejlepší volbou pro výlet. Je to také bezpečná cesta, zejména pokud cestujete ve skupině. Je tu spousta míst, kam se vydat, ať už chcete jít na nákupy, na hory nebo jen prozkoumat města a městečka.

Ať už se rozhodnete jet vlakem do Německa, nebo jinam, existuje spousta možností, jak se tam dostat za dobrou cenu. Výlet vlakem do Německa je zábavný, pohodlný a výhodný způsob cestování, který je ideální pro každého. Tak proč to nezkusit?

Napsat komentář