Jak vypnout omezovač rychlosti na elektrické koloběžce?

admin

Jak vypnout omezovač rychlosti na elektrické koloběžce?

Elektrické koloběžky jsou stále populárnější pro jejich pohodlný a zábavný způsob cestování. Nicméně, někteří majitelé koloběžek se mohou setkat s problémy, jako je omezovač rychlosti. Pokud se vám nedaří dostat váš elektrický skútr na rychlost, kterou potřebujete, můžete jeho omezovač rychlosti vypnout.

Omezovač rychlosti je určený k omezení rychlosti elektrického skútru na 25 km/h, což je obecně nejvyšší dovolená rychlost v závislosti na zemi. Abyste mohli dosáhnout rychlosti, kterou potřebujete, budete muset nastavit omezovač rychlosti na vašem elektrickém skútru, abyste dosáhli větší rychlosti.

Pokud chcete vypnout omezovač rychlosti na vašem elektrickém skútru, postupujte podle následujících kroků:

1. Odšroubujte kryt u předního kola. Naleznete 4 šrouby na spodní straně předního kola. Odšroubujte tyto šrouby a odstraňte kryt.

2. Uvidíte 2 spojené drátky. Toto je omezovač, který je zapnut.

3. Rozpojením drátků omezovač vypnete.

Mějte na paměti, že vypnutí omezovače může zvýšit rychlost až na 40 km/h. Některé elektrické koloběžky mohou dosáhnout i vyšší rychlosti. Pamatujte si ale, že i v případě vypnutí omezovače je nezodpovědné a nebezpečné jezdit rychlejší, než je dovolená rychlost.

Kromě toho mějte na paměti, že vypnutí omezovače může mít dopad na výkon elektrické koloběžky. Některé elektrické koloběžky mohou mít nižší výkon, když je omezovač rychlosti vypnutý. Existuje také riziko, že může dojít k poškození elektrické koloběžky, proto je důležité, abyste si prohlédli manuál pro vaše elektrické koloběžky a zjistili, jakou rychlost můžete dosáhnout a jaké jsou omezení.

Vypnutí omezovače rychlosti na vašem elektrickém skútru může být skvělý způsob, jak zvýšit rychlost a získat lepší zážitek z jízdy. Nicméně, mějte na paměti, že existují rizika spojená se vypnutím omezovače, jako je poškození elektrického skútru nebo snížení jeho výkonu. Proto je důležité, abyste si prohlédli manuál a zjistili, jakou rychlost můžete dosáhnout a jaké jsou omezení.

Ať už se rozhodnete vypnout omezovač rychlosti nebo ne, mějte na paměti, že nezodpovědná a rychlá jízda může mít za následek zranění nebo dokonce smrt. Proto, i když je to legální, buďte opatrní a ohleduplní vůči ostatním.

Napsat komentář