Jak spárovat ovladač s RC autem?

admin

Pokud máte doma dětské elektrické vozítko a chcete jej ovládat dálkovým ovladačem, budete muset nejprve spárovat ovladač s vozítkem. Spárování je proces, který vám umožní ovladač ovládat vozítko. Postup spárování je poměrně jednoduchý a zvládne ho každý.

Nejdříve si připravte potřebné věci. Do ovladače budete muset vložit baterie, takže si předem připravte 4 alkalické baterie. Ujistěte se, že baterie mají správnou polaritu (+ a -). Pak si připravte vozítko a připojte jej k napájecímu zdroji.

Pokud jste si připravili všechny potřebné věci, můžeme začít s procesem spárování. Nejprve zapněte elektrické vozítko. Poté na dálkovém ovladači stiskněte prostřední tlačítko “Z” po dobu 5 vteřin. Na ovladači začne v trojúhelníčku blikat kontrolní LED dioda. Pokud je ovladač správně spárován s vozítkem, LED dioda bude pulzovat červeně.

Když je ovladač správně spárován, stačí tlačítko “Z” uvolnit. Pokud je proces spárování úspěšný, můžete ovladač používat k ovládání vozítka. Pokud LED dioda bliká modře, znamená to, že proces spárování se nezdařil. V tom případě musíte znovu začít od začátku.

Jak vidíte, proces spárování dálkového ovladače s elektrickým vozítkem není složitý. Stačí dodržet jednoduché kroky, které jsme vám právě popsali, a váš ovladač bude správně spárován s vozítkem. Pokud vám při spárování něco nevyjde, nezoufejte a zkuste to znovu. S trochou trpělivosti se vám určitě podaří ovladač se správně spárovat s vozítkem.

Napsat komentář