Jak Sparovat nový ovladač?

admin

Vítejte ve světě bezdrátových ovladačů Playstation 4! Pokud jste právě získali nový bezdrátový ovladač DualShock 4 pro svou Playstation 4 nebo PC, nejste sami. Mnoho hráčů a tvůrců her se těší na to, že budou mít možnost hrát hry na svém počítači nebo konzoli s tímto úžasným ovladačem. Ale předtím, než začnete hrát, je tu jeden krok, který musíte udělat: Jak spárovat nový ovladač?

Je to snadné! Pokud je k ovladači připojeno zařízení USB, nejprve jej odpojte. Poté stiskněte a podržte tlačítko SHARE a zároveň stiskněte a podržte tlačítko PS, dokud světelná lišta na ovladači nezabliká. Poté na svém zařízení aktivujte Bluetooth a poté ovladač vyberte ze seznamu zařízení Bluetooth. Po dokončení procesu spárování by se měla objevit informace o vašem ovladači a o tom, že je připojen.

Jakmile je ovladač připojen, můžete začít hrát! Ovladače DUALSHOCK 4 mohou být použity k ovládání her na PC nebo Playstation 4. Mohou být také použity k ovládání některých dalších herních platforem, včetně Google Stadia, Steam a Xbox. Existuje několik způsobů, jak ovladače DUALSHOCK 4 používat s počítači PC a konzolemi Playstation 4.

Pro počítače PC existuje několik možností, jak používat ovladač DUALSHOCK 4 s PC. První možností je připojit ovladač přímo k počítači pomocí USB. Druhá možností je připojení ovladače k počítači pomocí Bluetooth. K tomu budete potřebovat buď Bluetooth dongle nebo počítač s vestavěným Bluetooth.

Na stránce Playstation.com najdete podrobné informace o tom, jak používat ovladače DUALSHOCK 4 s počítači PC a konzolemi Playstation 4. Návody pro PC zahrnují instalaci ovladačů, připojení ovladače přímo k počítači pomocí USB, připojení ovladače přes Bluetooth, používání ovladače s Steam a možnosti konfigurace.

Další informace o tom, jak používat bezdrátové ovladače DUALSHOCK 4 s počítači PC a konzolemi Playstation 4, najdete na stránce Playstation.com. Najdete tam návody, jak používat ovladače s počítači PC a konzolemi Playstation 4 a návody, jak nastavit a používat bezdrátové ovladače DUALSHOCK 4.

Ať už jste nováček v oblasti bezdrátových ovladačů Playstation 4 nebo zkušený veterán, je důležité, abyste si byli jisti, že jste spárovali svůj ovladač správně. Pokud postupujete podle pokynů uvedených v tomto článku, měli byste být schopni jednoduše a bezpečně spárovat nový ovladač. Takže, co ještě čekáte? Zapněte svůj počítač nebo konzoli a začněte hrát!

Napsat komentář