Jak spárovat dálkový ovladač?

admin

Jak spárovat dálkový ovladač?

Vítejte v O2! Jsme tu, abychom vám pomohli s párováním vašeho dálkového ovladače. Párování vašeho ovladače je jednou z prvních věcí, kterou musíte udělat, abyste mohli využívat všechny funkce vašeho O2 set-top boxu.

Než se pustíte do párování, musíte se ujistit, že vaše set-top box a dálkový ovladač jsou oba zapnuté. Pokud jste to ještě neudělali, zapněte je.

K párování vašeho ovladače budete potřebovat párovací tlačítko. Pokud jste si pořídili nový ovladač, bude mít párovací tlačítko na horní straně přístroje. Pokud máte starší ovladač, můžete použít tlačítka 7 a 9. Na ovladači současně cca 3 sekundy podržte tlačítka 7 a 9, dokud se nerozbliká kontrolka párování v blízkosti vypínacího tlačítka na ovladači.

Pak položte ovladač vedle set-top boxu. Na další obrazovce se zobrazí seznam dostupných Bluetooth zařízení. Vyberte si zařízení, které odpovídá modelu vašeho dálkového ovladače a stiskněte jeho tlačítko pro potvrzení párování.

Po úspěšném párování můžete začít zařízení používat. Pokud se vám při párování nedaří, můžete se obrátit na náš zákaznický servis, který vám s párováním rád pomůže.

Pokud hledáte další informace o tom, jak používat vaše zařízení O2, můžete se podívat na naše stránky s podporou, kde najdete spoustu informací o funkcích a nastavení.

Věříme, že vám tento článek pomohl nastavit a spárovat vaše dálkové ovládání a že se brzy budete moci ponořit do světa O2. Děkujeme, že jste si vybrali O2!

Napsat komentář