Jak si objednat v Pendolínu?

admin

.

Konečně máme tu revoluční změnu ve vlacích. Pendolino, oblíbená značka vlaků, kterou provozuje RegioJet, se chystá přinést na palubu novou službu: jídlo na objednávku. A co je lepší, než možnost objednat si jídlo přímo z vaší sedačky?

Už není nutné čekat v kanceláři na nádraží, abyste se dostali ke svému oblíbenému jídlu. Nyní můžete sedět ve svém pohodlném křesle a objednat jídlo přes palubní portál. Pendolino nabízí novou službu, která umožňuje cestujícím objednávat jídlo pomocí mobilního telefonu, tabletu nebo přenosného počítače. Stačí se jednoduše připojit k portálu a vybrat si požadované menu.

Pak stačí uvést kontaktní e-mail a zadat údaje o platbě: buď kartou nebo hotově. Vše lze zadat jedním kliknutím a po objednávce je vše odesláno. Pak můžete jen čekat, až vám stevard doručí vaše jídlo. Jaké je to snadné a pohodlné!

Kromě zjednodušení procesu objednávání, tato nová služba Pendolina přináší i další výhody. Například cestující mohou získat slevu, pokud objednají jídlo předem. A navíc nyní mohou jídlo objednávat také bez nutnosti vystupovat z vlaku. To je velmi pohodlné pro cestující, kteří opravdu nemají čas se zastavit.

Tato nová služba je již k dispozici pro cestující Pendolina. Poprvé byla spuštěna 22. ledna 2013. RegioJet předpokládá, že tato služba bude dostupná pro všechny druhy vlaků v nejbližších několika měsících. Takže už brzy budete moci objednávat jídlo z vaší sedačky do všech vlaků.

Pokud jste vlakovým cestujícím, měli byste zvážit možnost objednávání jídla prostřednictvím Pendolina. Tento nový proces objednávání jídla přináší pohodlí a úsporu času. A navíc můžete získat slevy, pokud objednáte jídlo předem. Kromě toho je to velmi snadné a bezpečné. Takže neváhejte a vyzkoušejte si to!

Napsat komentář