Jak se přihlásit do grappu?

admin

Přihlášení do aplikace Grafická prezentace polohy (GRAPP) je jednoduchý proces, který vám umožní využít její širokou škálu funkcí. Ať už je to prozkoumávání, sledování nebo dokonce sdílení polohy, GRAPP vám poskytuje rychlé a snadné řešení. Tento článek vám pomůže pochopit, jak se přihlásit do GRAPP a jak využít jeho funkce.

Nejdříve se musíte připojit na http://provoz.szdc.cz/grapp/ pro spuštění aplikace. Budete muset nainstalovat nástroj Microsoft Silverlight pro přístup k aplikaci. Jakmile je aplikace nainstalována, můžete začít pracovat.

GRAPP má dvě základní úrovně přístupu: anonymní nebo pro přihlášené uživatele. V případě anonymního přístupu můžete používat jednoduchý webový portál, kde můžete prohlížet informace o poloze vlaků a jejich historii.

Pokud se chcete přihlásit, musíte vytvořit účet. Je to jednoduchý proces, který trvá jen pár minut. Je třeba vyplnit několik údajů, jako je jméno, e-mailová adresa, heslo a některé další informace. Jakmile budete mít účet vytvořený, můžete se přihlásit.

Jakmile se přihlásíte, můžete začít využívat funkce GRAPP. Můžete si zobrazit mapu aktuální polohy vlaků. Můžete prozkoumávat historii jízd, zobrazit informace o poloze vlaků a sdílet je. GRAPP také poskytuje různé způsoby, jak sdílet a analyzovat data.

GRAPP je skvělým nástrojem pro každého, kdo chce sledovat polohu vlaků nebo analyzovat data. Umožňuje vám ušetřit čas a získat přesnější informace. Ať už se chcete přihlásit k anonymnímu nebo přihlášenému účtu, GRAPP je snadno použitelný nástroj, který vám pomůže dosáhnout vašich cílů.

Napsat komentář