Jak dlouho trvá cesta vlakem z Prahy do Splitu?

admin

Pokud chcete vyrazit z Prahy do Splitu, můžete se dostat tam i zpět vlakem. Je to jedna z nejpohodlnějších možností, jak se dostat do Chorvatska, a vy ji můžete využít bez stresu. Cesta vlakem z Prahy do Splitu trvá zhruba 16 hodin, závisí to však na tom, jakou trasu vyberete.

Jaké jsou vaše možnosti?

Nejlepší možností je cesta vlakem z Prahy do Záhřebu. Jízda vlakem trvá asi 10 hodin a během této cesty si můžete užít pohledy na úžasné krajiny po cestě. Jízdenka na tento vlak obvykle stojí kolem 350 EUR.

Další možností je cesta vlakem z Prahy do Budapešti. Vlak trvá asi 9 hodin a cesta je plná pohledů na nádherné přírodní scenérie. Jízdenka na tento vlak stojí obvykle kolem 300 EUR.

Nakonec můžete vyrazit vlakem z Prahy do Splitu. Cesta trvá asi 16 hodin a může být náročná, protože budete muset přestoupit v různých zastávkách. Ale i přesto je to dobrá volba, pokud máte čas a jízdenka stojí zhruba 400 EUR.

Když už se rozhodnete pro cestu vlakem do Splitu, můžete udělat pár kroků, aby byla cesta co nejpohodlnější. Nezapomeňte si rezervovat místo předem, abyste měli jistotu, že se do vlaku dostanete. Pozor také na přestupy, protože můžete snadno ztratit svůj vlak.

Další věcí, kterou musíte udělat, je vytvořit si pohodlné prostředí. Ujistěte se, že máte sebou pohodlné oblečení, spací pytel, teplé oblečení a něco k jídlu. Užijte si také výhledy z vlaku, protože budete projíždět přes nádhernou krajinu.

Vyberte si cestu vlakem z Prahy do Splitu, pokud máte na cestování dostatek času. Je to pohodlná a dobře organizovaná cesta, a kromě toho, že ušetříte spoustu peněz, užijete si i nádherné výhledy po cestě. Tak vzhůru na cestu do Chorvatska!

Napsat komentář