Co je STUDENT AGENCY?

admin

Student Agency je společnost se sídlem v České republice, která se od počátku svého založení v roce 1991 zaměřuje na přepravu osob. Student Agency začalo jako malá autobusová společnost a vyvinulo se v přední poskytovatele cestovních služeb po celé České republice a na Slovensku.

Jako jedni z nejvýznamnějších autobusových a vlakových dopravců v České republice a na Slovensku přinášíme našim zákazníkům nejen pohodlí, ale i skvělou cenu. Naši zákazníci mohou využívat našich autobusů pro své cesty po celé České republice a na Slovensku. Naši řidiči jsou zkušení a vždy ochotní vám s úsměvem pomoci s jakýmikoli dotazy. Díky našim moderním autobusům můžete cestovat pohodlně. Všechny autobusy jsou vybaveny pohodlnými sedadly a zásuvkami na přívodní zdroje pro zařízení.

Student Agency je také největším prodejcem letenek a zájezdů v České republice a na Slovensku. Naši zákazníci mohou využívat našich služeb k nákupu letenek do celého světa. Naše letenky jsou dostupné online a naši zákazníci mohou vybrat si mezi levnými tarifami, které mají tu výhodu, že jsou flexibilní a mohou být v případě potřeby snadno změněny.

Student Agency je také největší agenturou pro prodej jazykových pobytů v zahraničí. Student Agency nabízí jazykové kurzy jazyků jako je angličtina, španělština, francouzština, němčina, italština a mnoho dalších. Naši kvalifikovaní lektoři a poradci se budou starat o vaše cestování a pomohou vám vybrat si správný kurz a destinaci.

Student Agency se pyšní na svůj závazek vůči zákazníkům, abychom jim poskytli nejlepší možný zážitek při cestování. Naším cílem je poskytovat našim zákazníkům komplexní cestovní služby včetně bezpečné a pohodlné přepravy, přijatelných cen za letenky a zájezdy a jazykových kurzů.

V Student Agency se snažíme být nejen významným poskytovatelem cestovních služeb, ale také vytvářet dlouhodobé a spokojené zákaznické vztahy. Naši zákazníci si mohou být jisti, že se na nás mohou spolehnout a vždy dostanou to nejlepší z našich služeb.

Napsat komentář